Zadzwoń: 606 489 864

adres: Zobacz na mapie

O nas

jaMONIKA SZLUFIK

Studia weterynaryjne ukończyłam w 2007 r na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Od początku u boku specjalistów na wydziale oraz lekarzy weterynarii praktyków zdobywałam wiedzę i umiejętności. Byłam także wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gdyni. Po skończonych studiach odbyłam roczny staż w jednej z najlepszych przychodni weterynaryjnych Trójmiasta, gdzie pod czujnym i fachowym okiem dr Pawła Benkowskiego i Jarosława Hajdo doskonaliłam swoje kwalifikacje zawodowe. Następnie rozpoczęłam samodzielną pracę. Najpierw w Sopocie przez rok, następnie przez 6 lat w Koleczkowie, gdzie wspólnie z dr Katarzyną Osmanowską wspólnie stworzyłyśmy gabinet weterynaryjny. Chcąc poszerzać zdobytą wiedzę uczestniczę w licznych sympozjach weterynaryjnych.
Wychodząc poza ramy klinicznej medycyny weterynaryjnej, interesuję się też zagadnieniami behawiorystycznymi, co pozwoliło mi naprawić kilka zepsutych relacji na lini pies/kot – właściciel. (zapraszam do zapoznania się z historiami z życia wziętymi).
Od 2 lat jestem szczęśliwą żoną i mieszkanką Lublewa, a od niedawna także mamą. Chciałabym  stworzyć gabinet weterynaryjny, gdzie każdy właściciel znajdzie profesjonalną pomoc dla swojego pupila, i gdzie będzie chętnie z nimwracał. Czy udało mi się ten cel osiągnąć? Mam nadzieję, że tak.

MAGDALENA TRACZYŃSKA

Z gabinetem jestem związana od września 2017r. Studiowałam na UWM w Olsztynie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej, do 2012r. W międzyczasie skończyłam także studia na Wydziale Biologii. Po uzyskaniu dyplomu, rozpoczęłam prawie 2 – letni staż w olsztyńskiej przychodni weterynaryjnej, gdzie u boku wybitnego specjalisty, dr wet. Mirosława Obijalskiego mogłam poszerzać wiedzę z zakresu chorób wew., kardiologii i chirurgii. Zanim los zesłał mnie do pięknego Lublewa, pracowałam jeszcze w kilku gabinetach weterynaryjnych oraz w elbląskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Podczas studiów oraz już dr magdajako lekarz weterynarii chętnie uczestniczyłam w licznych sympozjach i szkoleniach weterynaryjnych. Dzięki temu spełniam swoje ambicje oraz w coraz szerszym zakresie mogę pomagać moim pacjentom. Praca ze zwierzętami to jedna z moich pasji, więc wkładam w nią dużo serca i wiedzy.

Uwielbiam koty, a przede wszystkim mojego własnego rudzielca – Melchiora. Jest on świetnym nauczycielem także z zakresu behawioryzmu i wszystkiego co się z nim łączy. Dla niego i moich pozostałych kocich pacjentów staram się nieustannie pogłębiać wiedzę w temacie kocich zachowań i upodobań.

Wolny czas lubię poświęcać na aktywność fizyczną, czytanie i oglądanie kryminałów, a także gotowanie. Dużo czasu poświęcam też na zabawy z moim pupilem.