Zadzwoń: 606 489 864

adres: Zobacz na mapie

O nas

ja

Studia weterynaryjne ukończyłam w 2007 r na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Od początku u boku specjalistów na wydziale oraz lekarzy weterynarii praktyków zdobywałam wiedzę i umiejętności. Byłam także wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gdyni. Po skończonych studiach odbyłam roczny staż w jednej z najlepszych przychodni weterynaryjnych Trójmiasta, gdzie pod czujnym i fachowym okiem dr Pawła Benkowskiego i Jarosława Hajdo doskonaliłam swoje kwalifikacje zawodowe. Następnie rozpoczęłam samodzielną pracę. Najpierw w Sopocie przez rok, następnie przez 6 lat w Koleczkowie, gdzie wspólnie z dr Katarzyną Osmanowską wspólnie stworzyłyśmy gabinet weterynaryjny. Chcąc poszerzać zdobytą wiedzę uczęstniczę w licznych sympozjach weterynaryjnych.
Wychodząc poza ramy klinicznej medycyny weterynaryjnej, interesuję się też zagadnieniami behawiorystycznymi, co pozwoliło mi naprawić kilka zepsutych relacji na lini pies/kot – właściciel. (zapraszam do zapoznania się z historiami z życia wziętymi).
Od 2 lat jestem szczęśliwą żoną i mieszkanką Lublewa, a od niedawna także mamą. Chciałabym  stworzyć gabinet weterynaryjny, gdzie każdy właściciel znajdzie profesjonalną pomoc dla swojego pupila, i gdzie będzie chętnie z nim wracał. Czy udało mi się ten cel osiągnąć? Mam nadzieję, że tak.