Zadzwoń: 606 489 864

adres: Zobacz na mapie

O nas

jaMONIKA SZLUFIK

Studia weterynaryjne ukończyłam w 2007 r na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Od początku u boku specjalistów na wydziale oraz lekarzy weterynarii praktyków zdobywałam wiedzę i umiejętności. Byłam także wolontariuszką w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Gdyni. Po skończonych studiach odbyłam roczny staż w jednej z najlepszych przychodni weterynaryjnych Trójmiasta, gdzie pod czujnym i fachowym okiem dr Pawła Benkowskiego i Jarosława Hajdo doskonaliłam swoje kwalifikacje zawodowe. Następnie rozpoczęłam samodzielną pracę. Najpierw w Sopocie przez rok, następnie przez 6 lat w Koleczkowie, gdzie wspólnie z dr Katarzyną Osmanowską wspólnie stworzyłyśmy gabinet weterynaryjny. Chcąc poszerzać zdobytą wiedzę uczestniczę w licznych sympozjach weterynaryjnych.
Wychodząc poza ramy klinicznej medycyny weterynaryjnej, interesuję się też zagadnieniami behawiorystycznymi, co pozwoliło mi naprawić kilka zepsutych relacji na lini pies/kot – właściciel. (zapraszam do zapoznania się z historiami z życia wziętymi).
Od 2 lat jestem szczęśliwą żoną i mieszkanką Lublewa, a od niedawna także mamą. Chciałabym  stworzyć gabinet weterynaryjny, gdzie każdy właściciel znajdzie profesjonalną pomoc dla swojego pupila, i gdzie będzie chętnie z nimwracał. Czy udało mi się ten cel osiągnąć? Mam nadzieję, że tak.

KRZYSZTOF BRZOSKA

DR KJestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Starałem się aktywnie wykorzystać czas studiów, po to by jak najlepiej przygotować się do pracy w zawodzie. Po uzyskaniu dyplomu wróciłem na Śląsk, skąd pochodzę – tam w znanej w okolicy przychodni stawiałem pierwsze kroki w zawodzie pod okiem cenionych i doświadczonych lekarzy weterynarii. Gdy na początku 2017 r. los zesłał mnie na Pomorze, gdzie zamieszkałem, prowadziłem współpracę ze specjalistyczną przychodnią weterynaryjną w Gdyni, ukierunkowaną na ortopedię i neurochirurgię oraz przychodnią weterynaryjną w Gdańsku, gdzie pracując jako lekarz internista doskonaliłem swoje umiejętności. Staram się ciągle rozwijać i poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach, tak aby dysponować najnowszą wiedzą z zakresu medycyny weterynaryjnej i tym samym zapewnić jak najlepszą opiekę Państwa pupilom. Prywatnie jestem współopiekunem niesfornej kotki Shili oraz klaczy Fizy. Do moich zainteresowań należy szeroko pojęty sport, ze szczególnym uwzględnieniem tenisa ziemnego. Jestem miłośnikiem dobrego kina oraz powieści kryminalnych, po które chętnie sięgam w wolnej chwili